Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 14 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Бойові вертольоти нового покоління: тихіше, далі, швидше

Sikorsky Boeing випустило нове відео, яке показує комп'ютерний прототип їх нової розробки. Їй став вертоліт Sb> 1 Defiant, який покликаний замінити бойовий вертоліт AH-64 Apache і транспортний UH-60 Blackhawk, - пише Popular Mechanics.

Об'єднана мультіролевая вертолітний програма покликана знайти заміну вертольотам, які зараз перебувають на озброєнні США, так як незважаючи на ефективність, їх конструкція сходить ще до 1960-м і 1970-м рокам, і Sikorsky Boeing недавно більш детально окреслили свої плани.
Їх вертоліт Defiant розвиває швидкість більше 250 вузлів, тобто близько 462 км / ч, що значно перевищує швидкість транспортного вертольота UH-60M Blackhawk, чия швидкість досягає лише 294 км / ч. Defiant також здатний діяти на більш далеких відстанях, літати на значних висотах, там, де повітря стає вкрай розрідженим.

Його маневреність на низьких швидкостях поліпшена, що може бути особливо корисно в міському оточенні.Транспортна версія нового прототипу може перевозити 8 носилок замість колишніх шести і в загальному більш містка.

На відео не дуже багато розказано про бойовий версії нового вертольота, яка за ідеєю повинна замінити AH-64 Apache, але в ній є кулемет на носі вертольота, а також ракети.

Кумедно, що в самому кінці відео диктор практично мимохідь говорить, що у Defiant ' "значно знижена акустична сигнатура", тобто він тихіше інших вертольотів. За ідеєю така особливість повинна бути чималим комерційним аргументом, але вона практично непомітна посеред перерахування інших можливостей прототипу.

 

Джерело

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right