Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 14 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Бойові вертольоти нового покоління: тихіше, далі, швидше

Sikorsky Boeing випустило нове відео, яке показує комп'ютерний прототип їх нової розробки. Їй став вертоліт Sb> 1 Defiant, який покликаний замінити бойовий вертоліт AH-64 Apache і транспортний UH-60 Blackhawk, - пише Popular Mechanics.

Об'єднана мультіролевая вертолітний програма покликана знайти заміну вертольотам, які зараз перебувають на озброєнні США, так як незважаючи на ефективність, їх конструкція сходить ще до 1960-м і 1970-м рокам, і Sikorsky Boeing недавно більш детально окреслили свої плани.
Їх вертоліт Defiant розвиває швидкість більше 250 вузлів, тобто близько 462 км / ч, що значно перевищує швидкість транспортного вертольота UH-60M Blackhawk, чия швидкість досягає лише 294 км / ч. Defiant також здатний діяти на більш далеких відстанях, літати на значних висотах, там, де повітря стає вкрай розрідженим.

Його маневреність на низьких швидкостях поліпшена, що може бути особливо корисно в міському оточенні.Транспортна версія нового прототипу може перевозити 8 носилок замість колишніх шести і в загальному більш містка.

На відео не дуже багато розказано про бойовий версії нового вертольота, яка за ідеєю повинна замінити AH-64 Apache, але в ній є кулемет на носі вертольота, а також ракети.

Кумедно, що в самому кінці відео диктор практично мимохідь говорить, що у Defiant ' "значно знижена акустична сигнатура", тобто він тихіше інших вертольотів. За ідеєю така особливість повинна бути чималим комерційним аргументом, але вона практично непомітна посеред перерахування інших можливостей прототипу.

 

Джерело

Просмотров: 11


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Источник: ru.exchange-rates.org

Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/