Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 07 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Блогери ютуба більше не будуть заробляти гроші, поки не наберуть 10 000 переглядів

Блогери ютуба більше не будуть заробляти гроші, поки не наберуть 10 000 переглядів

Останнім часом на YouTube з'явилося безліч нових функцій, і тепер настав час випустити деякі нові рекомендації для блогерів ютуба. У своєму останньому оголошенні гігант потокового відео виявив, що його партнерська програма не дозволить блогерам ютуба заробляти на рекламі, поки їх канал не матиме мінімальні перегляди за 10 000 переглядів.

Ця новина може бути несамовитої для нових YouTubers, які поставили перед собою мету налагодити виробництво відео в якості джерела доходу. Заповзятливі творці не робили б ніяких моллах, поки не досягнуть мінімального порогу в 10 000 подань. Нагадаємо, YouTube запустив свою партнерську програму для всіх, щоб залучити нових користувачів, вносячи свій внесок в новий відеоконтент.

Однак за допомогою цієї програми YouTube також привернув деякі погані фактори, пов'язані із завантаженням контенту, захищеного авторськими правами. Нова політика допоможе YouTube ідентифікувати плагіатних контент. З цього моменту блогер ютуба НЕ буде заробляти ні копійки, поки їх канал не досягне 10 000 переглядів протягом усього життя. YouTube вважає, що мінімальна політика переглядів надасть достатньо часу для визначення легітимності каналу і присудження їм відповідної компенсації. YouTube вважає, що мінімальна вимога не є занадто складним для досягнення

Нещодавно YouTube отримав негативну реакцію від своїх рекламодавців за показ своїх оголошень на екстремістських відео. Служба потокової передачі відеозображень також краще ідентифікувала образливий контент.

 

Джерело

Просмотров: 11


Комментарии

Имя:

code Код:

right