Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 14 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Без "Яндекса": Google збільшив вартість реклами на третину

З моменту блокування російських сайтів пройшло два місяці. Нагадаємо, що 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ, за ??яким під санкції потрапили російські IT-компанії. Серед них "Яндекс", що займає значну частку на українському ринку інтернет-реклами.

«Яндекс» (як і Google) не "світить» фінпоказники за Україну. InternetUA спробував порахувати, яка орієнтовна виручка "Яндекса" від інтернет-реклами.

Згідно з даними ІнАУ, обсяг ринку медійної інтернет-реклами в 2016-му становив 1, 784 млрд грн. За оцінками ВРК, оборот ринку контекстної реклами (пошук, включаючи частину GDN) досяг 1, 2 млрд грн. В цілому ж український ринок інтернет-реклами перевищив 2,98 млрд грн. Якщо вірити експертними оцінками, то частка «Яндекса» в рекламному пирозі становила 10-20%.

Отримуємо, що орієнтовна рекламна виручка за 2016 рік компанії могла коливатися від 300 до 600 млн грн. Кому дістався такий ласий шматок пирога?

У червні, за даними Factum Group Ukraine, середнє значення денної частки аудиторії «Яндекса» знизилося на 19% - до 15% відвідувачів. Охоплення місячної аудиторії зменшився на 20% - до 40%. «Яндекс» втратив 47% пошукових запитів.

 

Джерело http://internetua.com

Просмотров: 19


Комментарии

Имя:

code Код:

right