Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 03 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Астрофізики зробили цікаве відкриття, що стосується минулого Венери

На Венері одного разу міг існувати океан, показує комп'ютерне моделювання

Команда дослідників з Університету Париж-Саклі, Франція, виявила, що на поверхні планети Венери міг якось існувати океан. У своїй новій роботі група описує результати проведеного нею комп'ютерного моделювання з використанням різних вихідних параметрів, які показують, що в історії Венери мав місце період, коли небо на планеті було затягнуто товстим шаром хмар, а на поверхні знаходився неглибокий океан.

На планеті Венері в даний час не може існувати життя - температури на її поверхні занадто високі для існування організмів. Однак в цьому новому дослідженні вчені показують, що в один з періодів історії планети шар хмар в її атмосфері був досить товстим, щоб захистити планету від перегріву і дозволити рідкому океану існувати на її поверхні.

У своїй роботі дослідники вказують, що в тому випадку, якщо б атмосфера ранньої Венери містила таку ж кількість діоксиду вуглецю, як сьогодні, то цього б було достатньо для існування на поверхні планети води в рідкій формі при більш низьких температурах - і в тому випадку, якби шар хмар в атмосфері планети був досить товстим, показують моделі, для формування неглибокого океану на поверхні Венери треба було б втричі менше води, ніж міститься в Світовому океані на нашій планеті. Дослідники визнають, що їх дослідження не доводить існування древнього океану на поверхні Венери, але доводить принципову можливість його існування.

 

Джерело http://glavnoe.ua

Просмотров: 12


Комментарии

Имя:

code Код:

right