Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 25 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

App Store вмирає. Але Apple не поспішає виправляти ситуацію

ib_487588_0-31-1240x698.jpgApp Store продовжує дивувати в найгіршому сенсі цього виразу. Магазин додатків переповнений сміттям і заходити в нього стає все менше сенсу кожен день. Але Apple продовжує ігнорувати цю проблему, і рішення не видно.

Apple перемалював App Store і видалить «мотлох»

З виходом фінальної версії iOS 11, який відбудеться вже у вересні цього року, більшість користувачів iPhone познайомиться з новий дизайном Apple, запозиченим у Apple Music. Магазин стане більш дружелюбним і наочним.

За задумом Apple такий App Store допоможе розробникам в просуванні нових цікавих рішень - особливо без надзвичайних бюджетів, якими сьогодні можуть похвалитися тільки розробники фріміум-проектів, націлених на максимальний прибуток.

Модератори App Store переосмислять рекомендації і будуть щодня пропонувати користувачам все нові і нові програмні рішення на будь-який смак. Вони будуть намагатися збільшити увагу громадськості до софту - будуть заманювати нас в магазин будь-якими способами.

Щоб позбутися від очевидно непотрібного мотлоху, компанія вже кілька місяців видаляє додатки на базі 32-бітної архітектури, які не пропускають в App Store не менш декількох років. Так нас покинуть тисячі програм та ігор.

Класичні гри з App Store, прощайте ...

Всілякі утиліти і сервіси, які до сих пір не обзавелися підтримкою 64-бітної архітектури, очевидно втратили актуальність. Але про багатьох класичних іграх ми буде безумовно нудьгувати - прощай, улюблений MotoHeroz, без тебе буде не те.

Компанія вбиває нормальний софт за допомогою iOS

Apple веде спірну політику щодо тлумачного програмного забезпечення з App Store. Компанія регулярно вбиває корисний софт за допомогою нових функцій з iOS і фактично залишає його розробників ні з чим.

З переходом з iOS 6 на iOS 7 Apple позбулася всіх додатків, які перетворювали світлодіодний спалах iPhone в ліхтарик, махом. Компанія просто додала відповідну можливість в Пункт управління операційної системи.

Так і весь App Store скоро стане частиною iOS ...

З релізом iOS 10 Apple просто викинула на вулицю рішення для пошуку автомобіля на парковці, аналізатори сну, програмне забезпечення для управління розумним будинком, додатки для роботи з загальним буфером обміну на iPhone і Mac.

А з виходом iOS 11 у вересні цього року компанія позбувається від віджетів з можливістю тонкої настройки запуску окремих функцій системи за допомогою нового Пункту управління, ліквідує програми для оформлення скріншотів і однорукі клавіатури.

Більш того, компанія додала можливість сканування документів прямо в Нотатки, зрізавши цілий пласт тематичних мобільних додатків, а також початку сканувати QR-коди прямо через Камеру і додала вбудований файловий менеджер.

Виходить, замість допомоги в розвитку мобільних додатків компанія просто копіюють найвдаліші функції. А найбільш успішні рішення (на зразок автоматизатора Workflow) купує і залишає без фактичного розвитку.

App Store переповнює сміття - до нього немає діла

Магазин додатків Apple давно став прямим доказом, що людської дурості немає меж. Перші місця в чартах App Store продовжують займати програми для перевірки гостей з соціальної мережі ВКонтакте і інші непотрібні рішення.

На полицях супермаркету, який настільки серйозно перевіряють модератори, раз у раз з'являються антивіруси і оптимізатори для iPhone, в яких немає ніякого сенсу, віртуальні спіннери і інші безумства сучасної поп-культури.

Зустрічається все більше додатків-клонів. Це особливо стосується популярних ігор, які копіюють успішні проекти, потім копіюють копії успішних проектів, а після копіюють копії копій успішних проектів. І в цьому смітті знайти щось все складніше.

На полицях App Store все ще сотні способів для споживання піратського контенту, з яким так завзято бореться Apple. Є рішення для скачування музики з ВКонтакте, завантаження серіалів і фільмів з мережі.

Але найстрашніше - псевдомедичні і такі ж спортивні додатки, які обіцяють наївним користувачам неймовірні результати без допомоги фахівців. І в підсумку вони просто псують своє здоров'я і фізичний стан - часом безповоротно.

App Store, ми будемо згадувати тебе з посмішкою ...

В результаті очевидно, що App Store вмирає. Інтерес до додатків помітно падає, тлумачні рішення тепер продають за завищеною ціною, яку готові платити одиниці. Ми з сумом згадуємо минулі часи, але Apple не поспішає виправляти ситуацію.

 

Джерело http://internetua.com

Просмотров: 13


Комментарии

Имя:

code Код:

right