Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 05 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

AMD планує випустити відеокарту Radeon RX 560D

Компанія AMD продовжує розширювати модельний ряд відеокарт на базі архітектури Polaris. Як повідомляє китайський портал MyDrivers, в найближчому майбутньому AIB-партнери червоного чіпмпейкера запропонують покупцям карту Radeon RX 560D, що є спрощеною версією вже знайомого адаптера Radeon RX 560.

Radeon RX 560

Ключова відмінність між згаданими графічними прискорювачами полягає в конфігурації відеоядра. На відміну від старшої моделі, що оперує 1 024 потокових процесорів, у новій версії їх число буде обмежено 896 шт. Іншими словами, Radeon RX 560D є нічим іншим як перейменованої картою Radeon RX 460. За попередніми даними, Radeon RX 560D, як і представлена ??в минулому році відеокарта Radeon RX 470D, буде доступна виключно на китайському ринку.

Як повідомляють ентузіасти з Піднебесної, у партнерів «червоного» чипмейкера є великі складські запаси отбракованних відеоядер Polaris 11, які і будуть використані при виробництві «нового» відеоприскорювача. Що цікаво, як стверджують китайські колеги, енергоспоживання новинки буде в два рази менше ніж у звичайній версії Radeon RX 560, що має зробити її привабливим рішенням для видобутку криптовалюта. Щодо частотних характеристик Radeon RX 560D ніякої інформації не надійшло.

 

Джерело https://www.overclockers.ua

Просмотров: 15


Комментарии

Имя:

code Код:

right