Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 15 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

«Вікіпедію» перетворили в текстову пригоду

ib_484648_ro6srvoow02jhu4xh8f2mupumqu2i4li1vbb.jpgЗавдяки англійської програмісту Кевану Девісу в «Вікіпедію» тепер можна грати. Девіс першим додумався перетворити найпопулярнішу Інтернет-енциклопедію в текстову пригоду - жанр, який був досить популярним в 80-х роках минулого століття. Проект отримав назву Wikipedia: The Text Adventure і вже працює в будь-якому десктопном або мобільному веб-браузері.

Гра не має будь-якої конкретної мети і сюжету. У Wikipedia: The Text Adventure ми можемо лише досліджувати різні відомі місця і пам'ятки, попутно читаючи інформацію про них. Пересування в ту чи іншу сторону здійснюється шляхом набору текстових команд на кшталт «go east» ( «йти на схід») або «go west» ( «йти на захід»). Ви також можете підбирати деякі предмети, набравши «take» ( «взяти») і вказавши назву речі шо Вас цікавить. Надалі вони не знадобляться, але хіба не смішно привласнити, скажімо, знамениту картину «Мона Ліза»?

Зіграти в Wikipedia: The Text Adventure можна, перейшовши за цим посиланням. До слова, над схожим проектом Кеван Девіс працював кілька років тому в рамках романопісательского змагання National Novel Writing Month. Для написання книги в короткі терміни він створив програму для автоматичного вилучення тексту з API «Вікіпедії». Результат, за словами Девіса, походив на дивну і зім'яту версію роману «Навколо світу за 80 днів».

 

Джерело http://internetua.com/

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right