Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 06 май 2017

icon comment 0 Комментариев

Індійські поліцейські звинуватили щурів в зникненні мільйона літрів конфіскованого алкоголю

У штаті Біхар не можна продавати і вживати алкоголь, проте зі складів поліції, де утримують конфісковані напої, зникли сотні тисяч літрів. Крайніми зробили щурів.
Щури дуже розумні тварини, проте, як може виявитися, найрозумніші щури живуть в Індії. Вони можуть відкорковувати пляшки з алкоголем, щоб їм поласувати. Щонайменше так стверджує управління поліції штату Біхар, де діє сухий закон. Про це повідомила «Російська служба Бі-бі-сі».

З квітня минулого року в штаті заборона на міцні напої. Заборонено вживати і розповсюджувати алкоголь. Поліція конфіскувала все алкогольні напої за тематичними кримінальних справах. А таких справ було чимало, адже протягом року заарештували 40 тисяч чоловік.

Ящики з винами, міцним спиртним, пивом і іншим зібрали в склади з охороною на території поліцейських ділянок і опечатали. Відкрили їх тільки під час інспекції, яка претензій не мала, крім одного факту - алкоголь був випитий. Масштаби «п'янки» вражають - недорахувалися, за найскромнішими, підрахунками 900 тисяч літрів. У поліцейському керівництві розвели руками і сказали, що все випили щури. Тепер створено спеціальну комісію, яка розслідуватиме пропажу звеселяючих напоїв. Всіх відповідальних за зберігання конфіскату правоохоронців перевірять на вживання алкоголю, у деяких проведуть обшуки вдома.
За вживання або продаж алкогольних напоїв в Біхарі можна отримати 10 років тюремного ув'язнення. Такі суворі закони почали діяти після приходу до влади нового міністра Нітіш Кумара.

 

Джерело

Метки: Юмор  

Просмотров: 17


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   skype   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/