Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 06 май 2017

icon comment 0 Комментариев

Індійські поліцейські звинуватили щурів в зникненні мільйона літрів конфіскованого алкоголю

У штаті Біхар не можна продавати і вживати алкоголь, проте зі складів поліції, де утримують конфісковані напої, зникли сотні тисяч літрів. Крайніми зробили щурів.
Щури дуже розумні тварини, проте, як може виявитися, найрозумніші щури живуть в Індії. Вони можуть відкорковувати пляшки з алкоголем, щоб їм поласувати. Щонайменше так стверджує управління поліції штату Біхар, де діє сухий закон. Про це повідомила «Російська служба Бі-бі-сі».

З квітня минулого року в штаті заборона на міцні напої. Заборонено вживати і розповсюджувати алкоголь. Поліція конфіскувала все алкогольні напої за тематичними кримінальних справах. А таких справ було чимало, адже протягом року заарештували 40 тисяч чоловік.

Ящики з винами, міцним спиртним, пивом і іншим зібрали в склади з охороною на території поліцейських ділянок і опечатали. Відкрили їх тільки під час інспекції, яка претензій не мала, крім одного факту - алкоголь був випитий. Масштаби «п'янки» вражають - недорахувалися, за найскромнішими, підрахунками 900 тисяч літрів. У поліцейському керівництві розвели руками і сказали, що все випили щури. Тепер створено спеціальну комісію, яка розслідуватиме пропажу звеселяючих напоїв. Всіх відповідальних за зберігання конфіскату правоохоронців перевірять на вживання алкоголю, у деяких проведуть обшуки вдома.
За вживання або продаж алкогольних напоїв в Біхарі можна отримати 10 років тюремного ув'язнення. Такі суворі закони почали діяти після приходу до влади нового міністра Нітіш Кумара.

 

Джерело

Метки: Юмор  

Просмотров: 26


Комментарии

Имя:

code Код:

right