Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 26 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Ілон Маск створить на Марсi "мільйону" колоiю

729_486_5950ba8321f4e.jpg

За словами Ілона Маска, протягом наступних 50-ти років на Марсі може з'явитися місто, в якому буде проживати мільйон людей. Також Маск заявив, що збирається перетворити людство в міжпланетний вид. Про це повідомляє The Telegraph.

Засновник SpaceX попередив, що людство повинно досліджувати нові світи для того, щоб уникнути зникнення виду через "Судного дня". На думку дослідника, місто-гігант на Марсі, який може бути заснований вже в цьому столітті, стане не просто притулком для втікачів із Землі, а буде повнофункціональним соціальним центром, де зможуть перебувати "та ливарні заводи, і мережі піцерій".

У матеріалі, який був опублікований в журналі New Space, мільярдер розповів, що сподівається побудувати "Колоніальний космічний флот", який буде складатися з більш ніж однієї тисячі вантажних кораблів. Кожен з човників зможе вміщати щонайменше 100 пасажирів, пізніше цю цифру можуть збільшити до 200. Також космічні судна будуть використовуватися для перевезення матеріалів для будівництва будинків, заводів і магазинів.

Як вважає Маск, перші колоністи можуть з'явитися на Марсі протягом десятиліття, але для того, щоб повністю заселити мільйонне місто, буде потрібно від 40 до 100 років.

"Я думаю, є тільки два основні шляхи. Якщо слідувати одному з них, ми залишимося на Землі назавжди, але тоді нас може спіткати зникнення. Альтернативою цьому є створення космічної цивілізації, яка зробить людство міжпланетним видом. Щоб створити самодостатній місто на Марсі, який зможе автономно підтримувати своє існування, нам буде потрібно мільйон жителів. Якщо ми будемо відправляти 100 чоловік кожні два роки, то мета буде досягнута через 10 тисяч польотів ", - сказав Маск.

Також мільярдер зазначив, що збільшення кількості пасажирів до 200 чоловік значно скоротить витрати на політ кожного з членів екіпажу.

Крім того, Ілон Маск розповів, якими, на його думку, будуть самі польоти на Марс.
"Це повинно бути дійсно весело і захоплююче. Не може бути, щоб хтось відчував себе обмежено, або щоб йому було нудно. Відсіки для екіпажу і пасажирів будуть зроблені таким чином, щоб люди змогли розважатися за допомогою ігор в умовах нульової гравітації. Ви зможете плавати навколо. Також там будуть фільми, зали для лекцій, каюти і ресторани. Це буде дійсно весело. Ви чудово проведете час ", - поділився своїми очікуваннями підприємець.

 

Джерело http://www.bagnet.org

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right