Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 11 январь 2016

icon comment 0 Комментариев

Волонтери электронного уряду

Для участі в проекті можете заповнити форму за адресою: https://docs.google.com/forms/d/1zvQjGa3xpJ6FSXDPlkDqpiAmWN2mHAgYxhGGBi9SCBw/viewform

Електронний уряд вважається одним з найбільш ефективних інструментів для спілкування з урядом, пропонування послуг приватному та державному сектору, і створення прозорості. Електронний уряд має пряме відношення до зменшення корупції та підвищення конкурентоспроможності й легкості ведення бізнесу в країні. Крім того, впровадження рішень  електронного уряду зменшить бюрократію і значно знизить витрати. Наприклад, впровадження цифрового підпису по всій території Україні заощаджує витрати приблизно  на 2% ВВП.

Україна має відносно низький рейтинг Індексу Розвитку Електронного уряду, що був складений ООН, і посідає в ньому 87 місце. У той час, як є певна реалізація послуг на рівні муніципалітетів, не існує ніякого істотного прогресу на національному рівні, так в 2003 році Україна посіла 56 місце у рейтингу. В Україні не має відповідного Цифрового порядку денного (Digital Agenda), національні реєстри не мають можливості об’єднання та інтеграції, законодавство потребує суттєвих поправок.

У даних умовах різні органи центральної виконавчої влади та органи державної влади і місцевого самоврядування" почали впроваджувати місцеві рішення електронного уряду, залежно від рівня готовності керівництва до прозорості та ефективності. Міста не мають при цьому відповідної інформації про те, що і як було реалізовано в інших містах.

Планується, що портал можливостей електронного уряду #e-прогрес надасть інструменти та інформацію для швидкого впровадження електронних послуг, щоб не винаходити колесо, а застосовувати кращі практики. Таким чином, міста можуть швидше впроваджувати сервіси і створити прозорість з високим рівнем компетентності і зниженням витрат.

Просмотров: 159


Комментарии

Имя:

code Код:

right