Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 13 ноябрь 2015

icon comment 0 Комментариев

Відтепер за ремонтом українських доріг можна стежити онлайн

Онлайн-мапа ремонту доріг
Онлайн-мапа ремонту доріг / Скріншот

Мінінфраструктури розробило онлайн-карту, на якій можна простежити за ремонтом доріг на всій території України.

Про створення такого ресурсу у своєму Facebook повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль.

Він уточнив, що наразі на мапі можна переглянути дані про ремонти, що виконувались за кошти міжнародних фінансових організацій.

Обіцяли опублікувати інформацію про ремонти доріг за 5 років назад та плани на 5 років вперед. Зроблено у табличному вигляді (див. у коментарі посилання на файл з даними). Тепер наносимо ці дані на карту, для наочності.

Наразі нанесли всі ремонти, що виконувались за кошти міжнародних фінансових організацій. В процесі нанесення даних по ремонтах за бюджетні кошти - дороги Карпатського краю вже є.

Також ви можете бачити карту доріг міжнародного значення. Зараз наносимо мережу доріг національного значення.

Додали також основні транспортні коридори. Чотири Захід-Схід, та чотири Північ-Південь, а також дороги зони АТО. Включити їх можна шляхом вибору відповідних пунктів у меню зліва.

Наразі працюємо над інтеграцією всіх даних на сайти популярних картографічних сервісів, а також пишемо ТЗ для гео-інформаційної системи. Тож ваші побажання та ідеї будуть дуже доречні!

Міністерство інфраструктури України

Джерело: http://24tv.ua/vidteper_za_remontom_ukrayinskih_dorig_mozhna_stezhiti_onlayn_n629389

Просмотров: 263


Комментарии

Имя:

code Код:

right