Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 29 июнь 2015

icon comment 0 Комментариев

Український школяр винайшов унікальний спосіб виробляти дешеву електроенергію

Молодий винахідник виграв бронзу на Олімпіаді геніїв у США.

Український школяр здобув бронзу на Олімпіаді геніїв у США за проект, який допоможе отримувати електроенергію з атмосфери.

За перемогу українець змагався із двома тисячами молодих винахідників із усього світу. Десятикласник із Олександрії Кіровоградської області Самуїл Кругляк пропонує добувати електроенергію з іонізованої хмари за рахунок сильного електричного поля, яке випромінюватиметься іонізуючою вежею. Серед іншого ця електроенергія буде дешевою: один кіловат коштуватиме всього три копійки. Як розповідає сам винахідник, йому ідея прийшла уві сні, а втілити її допомогли викладачі з Малої академії наук. За словами викладача Світлани Піскової, міні-модель установки була зібрана у київській лабораторії і вже результативно працює. Вона також додає, що за допомогою винаходу Самуїла Кругляка можна видобувати і воду, пише День. "Така установка коштує копійки, але користі від неї — на мільйони.

Уявіть собі: в разі її запуску ми б могли забезпечити Кіровоградську область електроенергією на 82%", - коментує викладачка. Читайте також: Українські винахідники створили унікальний міні-танк на дистанційному керуванні Планується й другий етап реалізації проекту вже в Олександрії, де замість генеруючої вежі може бути використана труба покинутої ТЕЦ-1-2, проте на це потрібні значні кошти спонсорів. Посівши третє місце в Олімпіаді геніїв, український винахідник отримав можливість безкоштовно навчатися в одному із американських ВНЗ зі щомісячною стипендією в 700 доларів.

 

Більше читайте тут: http://tsn.ua/nauka_it/ukrayinskiy-shkolyar-vinayshov-unikalniy-sposib-viroblyati-elektroenergiyu-446715.html

 

Просмотров: 236


Комментарии

Имя:

code Код:

right