Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 10 ноябрь 2015

icon comment 0 Комментариев

У Львові презентували перший в Україні електробус

Уже найближчим часом електробус курсуватиме вулицями Львова

 

 

9 листопада, у Львові презентували перший в Україні електробус, який зібрали на львівському концерні «Електрон». Коштує він 9 млн грн. Це екологічно чистий вид транспорту, який використовує лише електроенергію, може перевозити до 100 пасажирів, розвиває швидкість до 70 км/год, за день може проїжджати без

підзарядки 200 км.

 

На презентації електробуса присутні були міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, міський голова Львова Андрій Садовий та президент концерну «Електрон» Юрій Бубес, які, окрім того, ознайомилися з технологічними і виробничими процесами на заводі.

Львівський електробус обладнаний для людей з особливими потребами спеціальними пандусами, ременями безпеки, є в ньому й кондиціонери та опалення. Він може підзарядитися швидкою зарядкою з високим струмом 380 вольт за 15-20 хв.

 

Споживання електроенергії електробуса на день в 10 разів дешевше від споживання пального звичайного міського автобуса. Уже в листопаді електробус виїде на вулиці Львова. Після тестування його запустять у рейс. Коштуватиме він як проїзд в електротранспорті.

«Цього року ми забираємо цей перший електробус, забираємо тролейбуси та 6 автобусів. окрім того, зараз у роботі є 7 трамваїв, які робимо за кошти Європейського банку. Наша програма на наступні роки – 16-18-й роки – це 600 машин, які  маємо закупити. Це нові автобуси, нові тролейбуси, нові трамваї», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами Андрія Пивоварського, цього року держава створила програму на 100 млн грн з підтримки будівництва трамваїв.

 

Окрім електробуса сьогодні для Львова передали і три тролейбуси від «Електрону». Відтак, як додав Андрій Садовий, «Електрон» приступив до виготовлення чергової партії трамваїв для Львова.

Загалом у найближчі 5 років місто планує закупити кілька сотень трамваїв, тролейбусів та електробусів.

 

Просмотров: 162


Комментарии

Имя:

code Код:

right