Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 02 ноябрь 2016

icon comment 0 Комментариев

У Дніпрі в рамках спільного проекту мерії та МВС відкрили унікальний сервісний центр

   alt1 листопада в Дніпрі Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та міський голова Борис Філатов відкрили унікальний об'єднаний центр послуг. Тут можна отримати всі основні сервіси, які перебувають у компетенції Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також послуги сервісного центру Міністерства внутрішніх справ. Дніпро став другим після столиці містом, де функціонує сервісний центр МВС. Центр надання послуг, що працює за принципом відкритого офісу, облаштували на другому поверсі одного з торгових комплексів міста – на проспекті Слобожанський, 31д. Тут дніпряни зможуть отримати 174 адмінпослуги.  
   «Спрацювала філософія поваги до людини. Тут, в одному місці, тепер надають різні послуги. Кожен з тих, хто прийде сюди, зможе отримати послугу якісно та швидко. До кінця року ще в 5 містах з'являться комбіновані сервісні центри, як у Дніпрі», – сказав Арсен Аваков.
  Міністр наголосив, що його відомство має з владою Дніпра налагоджений діалог.
  У свою чергу мер Дніпра Борис Філатов підкреслив, що проект унікальний тим, що його вдалося запустити в рекордно короткі терміни – за півтора місяця. «Це унікальна подія. Радий, що пілотний проект запущений саме в Дніпрі. Ми об'єднали зусилля з центральними органами влади. У центрі можна отримати послуги з 7 різних напрямів. Наше місто підтвердило, що є флагманом реформування», – зазначив Борис Філатов.
  Він також подякував Яніці Мерило, яка виконує обов'язки заступника міського голови Дніпра, за її роботу над центром.
  Унікальний центр є проектом нового зразка. Він здатний зробити велику кількість затребуваних послуг більш доступними для населення. Надалі якомога більша їхня кількість надаватиметься без участі чиновників. У центрі працює спеціально підготовлений персонал, орієнтований на клієнта. Конкурс на посаду тут – 60 осіб на місце.
  Завдяки незвичному розташуванню центру час очікування тут стає більш комфортним – його можна провести, роблячи покупки або відпочиваючи на фуд-корті. Стежити за чергою можна за допомогою спеціальних екранів, розміщених по всьому центру. Разом з тим, одне із завдань «прозорих офісів» – мінімізувати живу чергу, замінивши її електронною.
  Центр, зокрема, надаватиме платні та безкоштовні послуги по лінії МВС. Це видача та обмін водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, замовлення і видача номерних знаків. Крім того, тут можна зареєструвати земельні ділянки, отримати виписку з Державного земельного кадастру, реєстрацію прав на нерухоме майно, реєстрацію декларацій у сфері містобудування та отримати інші адміністративні послуги.

 

 

 

alt   alt

alt  alt

alt  alt
alt

Джерело: http://dniprorada.gov.ua/u-dnipri-v-ramkah-spilnogo-proektu-merii-ta-mvs-vidkrili-unikalnij-servisnij-centr

Просмотров: 100


Комментарии

Имя:

code Код:

right