Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 29 январь 2016

icon comment 1 Комментариев

“Об’єднана гірничо-хімічна компанія” стане акціонерним товариством

Корпоратизація також передбачає створення наглядової ради, яка буде впливати на рішення ОГХК.


ОГХК буде корпоратизовано / Фото УНІАН

Кабінет міністрів України 30 грудня погодив перетворення державного підприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ДП "ОГХК"), 100 відсотків якого належить державі, в публічне акціонерне товариство.

«Ми вітаємо це історичне рішення, якого чекали кілька місяців. Воно стане першим кроком до прозорої приватизації очолюваних компанією комбінатів», – коментує подію перший заступник генерального директора ОГХК Олександр Гладушко, повідомляє прес-служба компанії.

За його словами, корпоратизація націлена на незалежну й об'єктивну оцінку майна підприємства. Це дозволить визначити ринкову вартість підприємства і згодом залучити інвестора на ці активи.

Корпоратизація також передбачає створення наглядової ради, яка буде впливати на рішення ОГХК. «Це посилить незалежний контроль над компанією», – пояснює Гладушко.

Довідка. Державне підприємство «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ДП «ОГХК») почало фактичну діяльність з серпня 2014 року, коли уряд України вирішив передати йому в управління майнові комплекси Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.

Джерело УНІАН

Просмотров: 390


Комментарии

icon user Гость 17 февраль 2016

Опубликуйте эту статью пожалуйста:

Государственная ОГХК оставляет миллионы долларов на фирмах прокладках

http://www.companion.ua/articles/content?id=302816


Имя:

code Код:

right