Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 10 июнь 2015

icon comment 0 Комментариев

Інформація щодо державних програм з енергоефективності

Інформація щодо державних програм з енергоефективності

Інформація щодо державних програм з енергоефективності, а саме відшкодування відсотків за наданими кредитами для мешканців індивідуальних будинків та багатоповерхівок  на утеплення житла, облік теплової енергії, встановлення "негазових" котлів, заміну вікон тощо.

 

  1. Пост-реліз про Форум енергоефективного партнерства,  який  відбувся    22 травня 2015 року у м. Києві в НСК "Олімпійський" (http://saee.gov.ua/uk/news/638).

 

  1. Презентації учасників Форуму:

-      "Відновлювана енергетика України: перші результати та поточні завдання"Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету ВРУ з ПЕК (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Dombrovskyi.pdf)

 

-      "Запровадження механізмів державної підтримки впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях"Сергій САВЧУК, Голова Держенергоефективності (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Savchuk.pdf)

 

-      Програма енергоефективності "Ощадний дім". Андрій СТЕЦЕВИЧ, Заступник Голови правління АТ «ОЩАДБАНК» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Oschadbank.pdf)

 

-      "Досвід та перспективи кредитування ОСББ та ЖБК. Програма кредитування фізичних осіб на термомодернізацію в житлових будинках"Олена ДМІТРІЄВА, Заступник Голови правління АБ «УКРГАЗБАНК» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/UKRGASBANK.pdf)

 

-      "Програма енергозбереження для населення у Львівській області". Василь ЛОЗИНСЬКИЙ, Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА (http://saee.gov.ua/sites/default/files/LVIV.pdf)

 

-      "Практика м. Луцьк щодо здешевлення кредитів на утеплення будинків"Роман БОНДАРУК, депутат Луцької міської ради. (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Lutsk.pdf)

 

-      "Залучення кредитних коштів для проведення енергоефективних заходів у будинках ОСББ"Юлія САБАТЮК, Голова Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Лучани» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/OSBB_Sabatyuk.pdf)

 

-      "Енергетичний менеджмент в житлових будівлях". Іма  ХРЕНОВА-ШИМКІНА, Заступник директора Проекту GIZ  «Енергоефективність у громадах» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/GIZ_IMA.pdf)

 

-      "Ресурсні центри підтримки ОСББ - центри чистої енергії". Дмитро ЛЕВИЦЬКИЙ, Старший консультант  з юридичних питань Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/USAID.pdf)

 

-      "Досвід ЄС щодо імплементації енергоефективних заходів у будівлях"Кшиштоф ГІРУЛЬСКІ, Експерт з енергоефективності Групи підтримки України (Європейська Комісія) (http://saee.gov.ua/sites/default/files/EU_Hierulskyi.pdf)

 

-      "Фінансування ЄБРР для проектів енергоефективності в будівлях"Сергій МАСЛІЧЕНКО, Старший менеджер, Департамент енергоефективності та зміни клімату, ЄБРР (http://saee.gov.ua/sites/default/files/EBRD_Maslichenko.pdf)

 

-      "Підтримка ОСББ з фінансових і організаційних питань Міжнародною фінансовою корпорацію (IFC)". Гжегош ГАЙДА, Керівник проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/IFC_GAIDA.pdf).

 

Також, у підрубриці "Пільгове кредитування для населення"               рубрики "Споживачам" (http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya/compensatsia) розміщено орієнтовний Перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання якого буде здійснюватися відшкодування частини суми кредиту.

Крім того, звертаємо Вашу увагу, що у підрубриці "ЗМІ про нас" рубрики "Прес-центр" (http://saee.gov.ua/uk/pressroom/zmi-pro-nas) розміщені відеосюжети, інтерв’ю, коментарі та ін. керівництва Агентства, які також доступні для використання.

 http://vilnogirskrada.gov.ua/ads/2636-nformacya-schodo-derzhavnih-program-z-energoefektivnost.html

Просмотров: 305


Комментарии

Имя:

code Код:

right