Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 12 июнь 2015

icon comment 1 Комментариев

На Київщині збудували перший в Україні енергоефективний будинок

 

На Київщині збудували перший в Україні енергоефективний будинок (фото)
фото ITC.UA

У селі Микуличі (20 км від Києва) представлено перший в Україні серійний енергоефективний будинок.

У будинку не передбачено використання газу і він працює від електрики, одержуваної як з мережі, так і від декількох сонячних панелей, які можуть запасати енергію в батареї, розрахованій на 4-24 години автономної роботи залежно від навантаження, пишуть Elektrovesti.net.

Знизити витрати на підтримку температури допомагає тепловий насос, енергозберігаючі матеріали конструкції і велика кількість вікон, які позитивно впливають на освітлення.

Навіть без використання додаткового електричного опалення температура повітря в OptimaHouse повинна підтримуватися на рівні +21°C взимку і +24°C влітку.

Площа будинку складає 130 метрів і до 1 січня 2018 року він працюватиме у виставковому режимі, так що відвідати його може кожен охочий.

Будинок готовий на 100%, в його будівництві брали участь низка українських компаній, включно з українським підрозділом французької машинобудівної компанії Schneider Electric.

http://zaxid.net/news/showNews.do?na_kiyivshhini_zbuduvali_pershiy_v_ukrayini_energoefektivniy_budinok_foto&objectId=1354770#ad-image-0

 

Просмотров: 329


Комментарии

icon user Гость 13 июнь 2015

Дороги ремонтировать начали ....одно из двух или выборы скоро или кому то на откатах хатынку захотелось построить. Надеяться что у чинуш совесть проснулась все равно что надееться что рак на горе под собственный свист  канкан станцует в гамаке Laughing


Имя:

code Код:

right