Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 11 январь 2016

icon comment 0 Комментариев

Міська рада інформує

Зміни щодо призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям

                  

 

                   Верховною Радою України 24 грудня 2015 року схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги.

                   Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім'ї, в якій виховується дитина.

                   Державна соціальна допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Управління соціального захисту населення департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області просить одержувачів відповідних державних соціальних допомог звернутися у січні 2016 року до «Єдиної приймальні»  УСЗН ДСГП з метою визначення права щодо подальшої виплати вищезазначених соціальних допомог.

З метою запобігання утворення черг прийом громадян здійснюється за попереднім записом. Довідки за телефоном 5-09-15!

За більш детальною інформацією просимо звертатися до «Єдиної приймальні»  управління соціального захисту населення департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області  за адресою: м. Вільногірськ, вул. Жовтнева, 29, І поверх.

 

Джерело: http://vilnogirskrada.gov.ua/vykinf/3088-zmni-schodo-priznachennya-ta-viplati-timchasovoyi-derzhavnoyi-dopomogi-dtyam-batki-yakih-uhilyayutsya-vd-splati-almentv-ta-derzhavnoyi-socalnoyi-dopomogi-na-dtey-odinokim-materyam.html

Просмотров: 170


Комментарии

Имя:

code Код:

right