Вольногорск

информационный


left

icon user Sheba 30 июнь 2015

icon comment 1 Комментариев

16-річний український школяр вразив Microsoft своїм винаходом (відео)

В Україні завершився відбірковий етап студентського конкурсу з програмування Imagine Cup. Щорічно його проводить компанія Microsoft.

Перемогу в національному відборі отримав 16-річний школяр з Луганщини, розробивши технологію, здатну перетворити будь-яку поверхню в сенсорну. Тепер своїм винаходом під назвою Camtouch 16-річний Андрій Коноваленко збирається підкорити журі фіналу всесвітнього конкурсу Microsoft Imagine Cup 2013, який пройде в США.

Розроблена школярем програма може перетворити будь-яку поверхню, наприклад, стіну, в інтерактивну дошку. Працює ця технологія за допомогою комп'ютера, проектора, веб-камери та лазерної указки. 

"Якось до нас у школу привезли інтерактивну дошку. Дізнавшись її вартість, я вирішив зробити більш дешевий аналог. Почав з розробки алгоритму програми та того, що у нас було, старенького проектора і веб-камери", - розповів Андрій газеті "Сегодня". За словами Андрія, це ще не зовсім сенсорна панель. Поки що розробка здатна замінити комп'ютерну мишу і інші функції "Але головне, тепер більше не потрібно сидіти за столом, адже є практично інтерактивна, "жива поверхня"", - пояснює Андрій Коноваленко.

Незабаром школяр планує розширити функціонал програми, щоб вона розпізнавала рухи рук і натискання пальців. На основі своїх алгоритмівшколяр уже розробив кілька версій програми - для слабких шкільних та потужних сучасних комп'ютерів. На відміну від західних аналогів, вартість впровадження програми Андрія складає всього 200 грн, тому, як сподівається хлопець, його "живу" дошку зможе дозволити собі будь-яка школа.

Зазначимо, на фіналі конкурсу Microsoft Imagine Cup 2013 Андрій змагатиметься за приз у 50 тисяч доларів.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/nauka_it/16-richniy-ukrayinskiy-shkolyar-vraziv-microsoft-svoyim-vinahodom-video-290224.html

Просмотров: 304


Комментарии

icon user Гость 10 июль 2015

Отлично!


Имя:

code Код:

right