Вольногорск

информационный


left

icon user Михаил 11 ноябрь 2013

icon comment 0 Комментариев

Юлії Тимошенко вже два місяці ввижається, що її отруїли

Юлії Тимошенко вже два місяці ввижається, що її отруїли

 

Юлія Тимошенко не на жарт занепокоїлась що її можуть отруїти. Родичі схвильовані, адже підстав для такого стурбування начебто немає, але прогресуюча фобія Юлії Володимирівни не дає покою її оточенню. Нещодавно Тимошенко звернулась до родичів з доволі дивним проханням не передавати їй харчові продукти у посуді, який був повернутий через пенітенціарну службу. Нібито його могли б обробити чимось отруйним. Але на таких заходах перестрахування вона не зупинилась. Юлія Володимирівна задалась метою замовити дивоприлади для контролю якості продуктів та вимірювання оточуючої обстановки. Виходячи з такої логіки, отрута може оточувати її з усіх сторін та швидше за все ввижається у снах. Що це, чергова гра на публіку чи прогресуюча хвороба на підгрунті нервових розладів?

Це зовсім не нова спроба акцентувати на собі увагу Юлії Володимирівни, але слід відмітити її оригінальність. Хоча, якщо справді сприймати за правду таку вірогідність, підозри перш за все падають саме на її оточення, оскільки влада мала і без того чимало можливостей позбутись її. На справді, влада на даний час її головний захисник з огляду на таку політактивність, розгорнуту з приводу її можливого виїзду на лікування. В такому випадку варто б було остерігатись своїх «побратимів» і не виключено, що і самого Яценюка, якому буде боляче прощатись з можливістю бути «єдиним».

Як сприймуть європарламентарі такі підозри Тимошенко не відомо, але Кокса з Кваснєвським вже відверто нудить від такої кількості схожих ідей та іноді цілковитої маячні «хворіючої» засудженої. Дивоприлади напевно доведеться шукати саме їм…

 

Просмотров: 643


Комментарии

Имя:

code Код:

right