Вольногорск

информационный


left

icon user Михаил 09 октябрь 2013

icon comment 1 Комментариев

«Свобода» купує електорат!!!

«Свобода» купує електорат!!!

         «Свободівці» намагаються досягти прихильності виборців самим безвідмовним шляхом: влізти в душу через шлунок. Інакше як можна пояснити активність «волелюбних» представників партії в державних адміністраціях з пропозиціями про створення «соціальних магазинів» для реалізації товарів малозахищеним верствам населення за заниженими цінами?!

         Зазначу, що ідея не нова. По-перше, Управління соціального захисту вже не перший рік працюють при кожній облдержадміністрації. По-друге, «авторське право» на «кульочки з проднабором» належить іншій одіозній фігурі, – колишньому меру столиці. Так що Тягнибоку для підтримки рейтингу краще   вигадати щось інше, принадніше: може статись, що ображений колишній мер подасть до суду за вкрадену ідею. А «улюбленим бабусям» треба запасатись валідолом: не кожна літня людина витримає появу на порозі бритоголового молодчика зі свастикою на рукаві та таким, наприклад, гаслом: «Тягнибок про тебе думає!».      

Просмотров: 509


Комментарии

icon user simply 18 октябрь 2013

Большинство народа голосовали за Свободу так как хотели очисить Украину от кацпщины. Жаль что они очередная толпа нуждающих и питающихся от олигархов.


Имя:

code Код:

right