Вольногорск

информационный


left

icon user Михаил 13 февраль 2014

icon comment 0 Комментариев

Політичний «флюгер» або коловорот Голосного в політиці

Політичний «флюгер» або коловорот Голосного в політиці

          Зі шкільного курсу історії відомо, що в кожен період часу, при всіх типах правління, майже у всіх країнах діяли аферисти – так звані «професійні революціонери», які ставили за мету у любий спосіб внести хаос та смуту в уми громадян для досягнення своїх амбітних (а часом і незаконних) цілей.

         Є свій «професійний революціонер» і у м. Дніпродзержинську – вже декілька років жодна скандальна справа у регіоні не обходиться без Максима Голосного.

Стисла довідка

Голосний Максим Ігорович, у червні 1999 року закінчив Дніпродзержинський технічний ліцей, здобув середньо-технічну освіту.

          У вересні 1999 року вступив до Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ). У лютому 2004 року отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки „Архітектура” та здобув кваліфікацію „Бакалавра архітектури”. У червні 2005 року отримав повну вищу освіту за спеціальністю „архітектура будівель та споруд” та здобув кваліфікацію „Архітектор”.

          З грудня 2002 року по травень 2004 року працював охоронцем ТОВ „Бюро М” (м. Дніпропетровськ).

          З липня 2004 року по листопад 2010 року працював архітектором в ПП „Архпроект” (м. Дніпропетровськ).

 

          В 2004 році Максим вирішив стати політиком і вступив до лав Партії  Регіонів, де за наступні декілька років зарекомендував себе вкрай активним та перспективним функціонером. Завдяки обіцянкам, які він роздавав направо й наліво під час виборчої компанії, у листопаді 2010 року Голосний займає посаду сільського Голови Єлизаветівської селищної ради Петриківського району.

Довго не вагаючись, Голосний вирішив подякувати собі за «результативну виборчу кампанію», причому за рахунок…. бюджету селищної ради.  У листопаді 2011 року Петриківський РВ ГУМВСУ у Дніпропетровській області оцінив старання Голосного, порушивши кримінальну справу № 21111198 за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» КК України.

З урахуванням того, що у Максима Голосного відсутні необхідні адміністративні навички та бажання щодо вирішення проблемних питань, які висвітлювались під час його виборчої компанії, замість виконання великого об’єму роботи та прийняття виважених політичних рішень, він обирає інший шлях. А саме, шукає опонентів, які заважають йому «нормально» працювати, тому неодноразово вступає в конфлікти з адміністрацією Петриківського району, керівництвом державних та приватних підприємств.

В результаті вказаної діяльності, у вересні 2011 року Голосного  більшістю голосів усунено з посади позачерговою сесією Єлизаветівської селищної ради.

Образившись, колишній активний член Партії Регіонів, Голосний стає ярим опозиціонером та постійно піддає критиці через Інтернет діючу владу, з метою «заробляння балів» у новому політичному амплуа. Послідовно намагається зайняти місце у активах то партії «УДАР», то партії «Свобода».

Та чи активісти вказаних політичних структур менш довірливі ніж мешканці с. Єлизаветівка, чи Голосний вже не той «молодий, перспективний та енергійний політик», однак, жоден з  місцевих осередків опозиційних партій не прийняв до себе вказану особу. Як результат, Голосний починає розміщувати в Інтернеті статті, в яких вже опозиціонерів називає проститутками та демагогами.

Разом з тим, будь-якої іншої громадсько-політичної діяльності у Дніпродзержинському регіоні, яка потребує сил та натхнення, Максим Голосний не проводив.

Відомо, що на даний час цей політичний авантюрист активно намагається відновитися на посаді Голови Єлизаветівської сільради, очікуючи на відповідне  рішення Вищого Адміністративного суду України. Проте, у разі поновлення на посаді, його діяльність практично не можлива без підтримки місцевих органів влади та самоврядування.

Тому, шановні читачі, не дивуйтеся, якщо найближчим часом знову побачите Голосного у лавах Партії Регіонів, де він, як і раніше, буде боротися з «ворогами режиму», поливаючи брудом через підконтрольні Інтернет-ресурси лідерів опозиційних громадсько-політичних сил.

Коло замкнулося?

 

Просмотров: 477


Комментарии

Имя:

code Код:

right