Вольногорск

информационный


left

icon user Михаил 05 сентябрь 2013

icon comment 0 Комментариев

Клюєву надали візуальний проект розвитку «Нові Петрівці»

Власник земельних просторів «Межигір’я» Сергій Клюєв вже має змогу облюбувати макет, який у деталях відображає всі архітектурні витвори в рамках проекту «Нові Петрівці». Саме таку назву отримала ініціатива Клюєва щодо будівництва на території «Межигір’я», свого роду, VIP-комплексу для проживання і відпочинку зі смаком.

Нещодавно, інформація про таке вдале земельне поповнення в сім’ї Клюєвих знаходилася на рівні чуток, а зараз: відповідний контракт підписаний, документи про придбання на розгляді в Антимонопольному комітеті та готовий на сто відсотків проект розвитку та будівництва, з усіма необхідними розрахунками.

Подібна завзятість і злагодженість не завжди притаманна вітчизняному суспільству. 22 серпня, тільки Сергій Клюєв підписав контракт на придбання ТОВ «Танталіт» (власник резиденції «Межигір’ї»), а вже проект із забудови межигірських угідь готовий для реалізації, пройшовши майже всі бюрократичні процедури.

Зазначене може свідчити лише про серйозність намірів братів Клюєвих створити, як охрестив цей проект телеканал «1+1», елітну українську «Рубльовку», яка матиме власний вертолітний майданчик, поле для гольфу та інші розваги для VIP-ів.

Але виходячи з масштабності цього проекту та домовленостей з Главою держави, напевне слід наголосити і на політичному аспекті вказаної угоди, оскільки взятись за його реалізацію можливо лише за наявності гарантій та підтримки у «найвищих» владних коридорах. А вже це говорить про перехід найближчим часом братів Клюєвих на найвпливовіші посади в країні.

Просмотров: 517


Комментарии

Имя:

code Код:

right