Вольногорск

информационный


left

icon user Михаил 08 сентябрь 2013

icon comment 0 Комментариев

Клюєву довірили представляти інтереси України на зустрічі з новим послом США в Україні.

Виходячи з аналізу зовнішньо-політичної активності представників влади, можна зробити висновок, що головним комунікатором української влади та ЄС, а точніше - головним відповідальним за підписання угоди про асоціацію з ЄС, призначено Андрія Петровича Клюєва.

Український політик та бізнесмен, Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв, неодноразово представляв інтереси України у переговорах з представниками ЄС. Відправляючись навіть разом із спільним візитом з представниками від опозиції, він проводив зустрічі з певними результатами щодо подальшого продовження розвитку відносин України з ЄС.

Слід відмітити, що Андрій Клюєв одним з перших провів ряд офіційних зустрічей з новопризначеним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом. При цьому, спектр розглянутих сторонами питань був більш ніж широким та стосувався як двосторонньої співпраці України з США, так і наближенням саміту, на якому повинно бути прийнято доленосне для нашої держави рішення щодо підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Такій активності Клюєва може позаздрити навіть МЗС України. Вочевидь прослідковується неабияка боротьба на всіх фронтах. Чітко сформовані дії Президента України із залучення «фахівців своєї справи», направлені на підписання угоди про асоціацію України з ЄС.

Наразі передчасно стверджувати, яким буде «Вільнюський» результат у листопаді, проте вже очевидно, що президент кинув всі наявні сили задля взяття «цієї висоти». Як очевидно й те, що від факту підписання залежатиме подальша кар’єра багатьох відповідальних від влади на цьому векторі, в т.ч. і пана Клюєва. Що ж, залишається сподіватись, що встановлення дружніх стосунків з новим керівником американської амбасади стане тим додатковим позитивним фактором, який може стати визначальним у подальшому геополітичному майбутньому нашої держави, а також братів Клюєвих…

Просмотров: 507


Комментарии

Имя:

code Код:

right