Вольногорск

информационный


left

icon user Анонимные новости 02 март 2017

icon comment 0 Комментариев

ООН офіційно звинуватила Путіна і Асада

Військові Росії і підопічні Башара Асада навмисно обстрілювали житлові райони Алеппо. Всі дії можна розцінювати, як військові злочини.

Відповідні дані внесла у доповідь Незалежна комісія ООН з розслідування порушень прав людини в Сирії, передає Центр новин ООН.

"Цивільні особи в Алеппо виявилися не тільки в кільці вогню, але й часто в ході обстрілів ставали мішенню", - повідомив голова Паулу Піньєйру.

У 13 доповіді зібрані свідчення 290 свідків. Своїми діями Асад і Путін примушували противника до припинення бойових дій. Військові бомбили по притулках, ринках, лікарнях, школах і житлових будинках, використовуючи авіабомби, ракети "повітря-земля", касетні боєприпаси, запальні й бочкові бомби та хімічну зброю. В результаті подібних дій на сході Алеппо загинули кілька сотень мирних жителів, серед яких були діти.

За словами голови, всі сторони конфлікту порушували права людини. На початку військової операції на сході, деякі групи використовували місцевих жителів в якості "живого щита" і постійно стріляли у цивільних.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російська сторона ветувала резолюцію про санкції проти Башара Асада щодо використання хімічної зброї в Сирії. Постпред США Ніккі Хейлі відповіла на подібні дії. За її словами, Америка буде співпрацювати з Євросоюзом, щоб ввести дану міру покарання в найближчі терміни.

Взято здесь

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right