Вольногорск

информационный


left

icon user Анонимные новости 14 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Нелегітимний: в Росії зробили заяву про узурпацію влади

Є всі підстави стверджувати, що президент Росії Володимир Путін нелегітимний; його опонент номер один - Олексій Навальний - як юрист мав би знати про це і акцентувати увагу громадян на цей факт.

Таку думку "Обозревателю" висловив російський юрист Ігор Мурзін.

"Основна мета протестного руху повинна бути спрямована на Путіна, це було б логічно. Якщо Навальний позиціонує себе як майбутній президент Росії, значить, його головний конкурент - Путін. Відповідно, він і повинен працювати проти цієї людини. Якщо немає Путіна, то це взагалі ні про що. Немає ніякого протестного руху ", - переконаний він.

У цьому контексті юрист заявив про те, що є чудовий привід для політичної і юридичної боротьби, а саме: сумнівна законність перебування Путіна на посту. "До сих пір не озвучений питання знаходження Путіна при владі. На якій підставі він знаходиться на третьому терміні? Сам пан Путін витлумачив тематичне рішення Конституційного суді і сам себе призначив президентом, хоча у нього таких повноважень немає. Тільки Конституційний суд може тлумачити Конституцію"."Ви хочете сказати, що Путін нелегітимний?" - попросив уточнити "Обозреватель". "Так, нелегітимний. Я написав статтю, в якій довів, що він просто узурпатор влади. Це абсолютно чітко випливає з Конституції та з визначення Конституційного суду. Всi юристи це прекрасно розуміють. І Навальний як юрист мав би починати про це говорити прямо зараз . Але цього поки немає ", - відповів Мурзін.
У той же час він додав: "Я не кажу ні за, ні проти. Можливо, він скаже про це пізніше".

Як писав "Обозреватель", раніше Ігор Мурзін заявив: антикорупційний протест в Росії, що відбувся 12 червня, керований Кремлем; справжня роль опозиціонера Олексія Навального в ньому стане зрозуміла тільки після того, як він зніме або не зніме про президента Путіна викривальний фільм, подібний до того, який він зняв про прем'єра Медведєва.

 

джерело обозреватель

Просмотров: 24


Комментарии

Имя:

code Код:

right