Вольногорск

информационный


left

icon user Анонимные новости 26 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Користувач Mac потрапив до в'язниці за відмову розшифрувати вміст жорстких дисків

Користувач комп'ютера Mac з Філадельфія вже 17 місяців перебуває у в'язниці за відмову надати паролі для розшифровки двох жорстких дисков.

Колишній поліцейський з Філадельфії Френсіс Роулз майже півтора року перебуває у в'язниці і, швидше за все, залишиться там ще надовго, якщо не погодиться надати доступ до вмісту вилучених у нього накопичувачів. Поліція підозрює, що у нього зберігаються фотографії, які містять сцени сексуального насильства над дітьми.

Що характерно, проти колишнього співробітника правоохоронних органів не висунуто жодних звинувачень в зберіганні дитячої порнографії. Його провина полягає саме в непокорі суду. Згідно із законодавством США, американець буде міститися в укладанні невизначену кількість часі доти, поки не підкорятиметься вимогу суду, вказується в ордері.

Справа проти Френсіса Роулза почалося ще в 2015 році: тоді поліція вилучила в нього два смартфона iPhone, комп'ютер Mac Pro, зовнішній жорсткий диск Western Digital My Book для Mac, накопичувач Western Digital My Book VelociRaptor Duo і отримала ордер на перевірку їх вмісту. Однак все пристроях зберігання даних були зашифровані за допомогою технології Apple FileVault, а обвинувачений відмовився надати необхідні паролі.

Влада отримала доступ до Mac Pro з допомогою ключа відновлення з iPhone 5s, що належить затриманому, однак не знайшли нічого підозрілого. Вивчити вміст жорстких дисков, зашифрованих програмою Apple FileVault, співробітникам правоохоронних органів не вдалося.

Суд зобов'язав підозрюваного надати доступ до даних, проте Френсіс Роулз заявив, що забув ключі безпеки, а також послався на право несвідчити проти себе. Тим не менш, деякі докази проти нього все ж є: його сестра повідомила, що бачила на його комп'ютері зображення з дитячою порнографією.

Власті домагаються від підозрюваного паролів для розшифровки жорстких дисків на підставі закону «Про всі позовних заявах і постановах судів» (All Writs Act) від 1789 року. Саме цей закон Міністерство юстиції США намагалося застосувати до Apple в справі про розблокування iPhone терориста з Сан-Бернардіно.

На думку адвоката Роулза, влада порушує П'яту поправку до Конституції США, згідно з якою особа, обвинувачувана у вчиненні злочину, не повинно бути примушений свідчити проти себе. Проте, суд ухвалив залишити Френсіса Роулза у в'язниці доти, поки він не погодиться надати доступ до вмісту жорстких дисків.

 

Джерело

Просмотров: 21


Комментарии

Имя:

code Код:

right