Вольногорск

информационный


left

icon user Анонимные новости 12 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Китай заблокує і заборонить VPN-сервіси з 2018 року

У Китаї мають намір обмежити доступ пересічних користувачів до відкритої частини інтернету шляхом блокування роботи VPN-сервісів (Virtual Private Network, віртуальні приватні мережі) з наступного року. В даний час з допомогою подібних технологій китайські користувачі можуть легко обійти місцеві обмеження на використання мережі.

Як повідомило агентство Bloomberg у вівторок, керівництво Китаю віддало розпорядження провідним державним інтернет-провайдерам країни - China Mobile, China Unicom і China Telecom - заблокувати можливість використання різних VPN-з'єднань з 1 лютого 2018 року.

Регулювання інтернету в Китаї вважається найжорсткішим в світі. Особлива система фільтрації вмісту в інтернеті діє по всій країні з початку 2000-х років. «Великий китайський файрвол» (офіційна назва «Золотий щит») є систему серверів між провайдерами і міжнародними мережами передачі інформації на інтернет-каналі, яка здійснює фільтрацію вмісту в інтернеті. Використання VPN-сервісів довго час залишалося одним з єдиних, доступних пересічному користувачеві способів виходу в глобальний інтернет без будь-яких обмежень.

За допомогою «файрволу» китайська влада обмежують доступ користувачів всередині країни до ряду популярних сайтів, включаючи Facebook, YouTube, Instagram, Twitter і Wikipedia. Крім того, іноземні пошуковики (серед яких Google, Yahoo і Bing) фільтрують результати пошукової видачі. Фільтрація веб-сторінок відбувається по ключовими словами, пов'язаними з держбезпекою, а також по чорному списку адрес сайтів.Разом з тим видання відзначає, що подібні зміни торкнуться виключно пересічних користувачів. Представники великого міжнародного бізнесу зможуть продовжувати користуватися послугами VPN-сервісів для доступу до глобального інтернету за умови, що подібні з'єднання будуть зареєстровані в Міністерстві промисловості і інформатизації КНР.

 

Взято здесь 

Просмотров: 22


Комментарии

Имя:

code Код:

right