Вольногорск

информационный


left

icon user Анонимные новости 20 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Facebook і Skype працюють з перебоями

За останню добу (20 червня) в роботі двох найбільших сервісів для спілкування, в тому числі і соціальної мережі Facebook почалися суттєві проблеми.

Збої в роботі Skype почалися в понеділок увечері, 19 червня і торкнулися країн Європи і США. Примітно, що у користувачів виникли зовсім різні проблеми - деяких «викинуло» з системи, і вони не можуть увійти в свій аккаунт, в той час як інші просто не можуть налагодити спілкування - співрозмовники не бачать надіслані їм повідомлення. Компанія досі не зробила офіційної заяви з приводу події.

А ось у працівників Facebook почалися по-справжньому важкі дні - через помилку в програмному забезпеченні, дані тисячі контент-модераторів опинилися у відкритому доступі. Відзначимо, що саме ці співробітники займаються блокуванням забороненого правилами соцмережі контенту, в тому числі груп із закликами до терористичної діяльності.

Інцидент стався після того, як фахівці Facebook заблокували окремих адміністраторів заборонених груп. Саме в цей момент і стався витік даних, яку виявили інші керівники «забанених» спільнот.

Керівництво Facebook підтвердило інформацію про технічний збій і повідомило, що помилку в програмному забезпеченні вже усунули. Також стало відомо, що модератори компанії є однією з пріоритетних цілей терористів, а тому життя деяких з них можуть бути в небезпеці

 

Источник http://technation.com.ua

Просмотров: 22


Комментарии

Имя:

code Код:

right