Вольногорск

информационный


left

icon user Анонимные новости 20 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Через кілька десятків років на Землі настане зомбі-апокаліпсис

Вчені передбачили прийдешній зомбі-апокаліпсис в найближчому майбутньому. Справа в тому, що причиною такого завершення стане сама людина, який просто загине від власних розробок.

Дослідники прийшли до висновку, що через кілька десятиліть населення Землі ризикує зникнути зовсім, поступаючись місцем якоїсь нової цивілізації. Причиною цього стануть не мутанти і якісь страшні істоти з інших світів, а доробки сучасних розробок. Уже зараз є маса відкриттів вченими засобів штучного інтелекту, які тим чи іншим методом частково замінюють людини.

У процесі подальших впроваджень людини в світ електроніки, є перспектива того, що людство прийде до повної деградації і загине через відсутність можливості розвиватися і розмножуватися. Люди перетворяться на зомбі, які не зможуть зробити повернення до попереднього стану і почнуть винищувати самі себе.

За думку вчених людство буде знищено або собі подібними істотами, в яких перетвориться сама чи його зможуть винищити ті машини, які будуть створені. Згідно з передбаченнями фахівців, першими претендентами до зникнення стануть мегаполіси, де густота населення перевищує норму. Щоб уникнути зомбі-апокаліпсису людям потрібно перестати повністю перекладати свої обов'язки на кошти останнього покоління, щоб уникнути процесу деградації.

Просмотров: 15


Комментарии

Имя:

code Код:

right