Вольногорск

информационный


left

icon user Администрация сайта 26 февраль 2017

icon comment 0 Комментариев

Чому необхідно заборонити "Вконтакте"

90b35ece37696ef0dc158de1e7bd7e24.jpgПрезидент ввiв у дiю рiшення РНБО, що передбачає блокування iнтернет-сайтiв. Як повiдомив радник мiнiстра внутрiшнiх справ Зорян Шкiряк, пiд забороною тепер можуть опинитися росiйськi соцiальнi мережi.

"Я категорично проти iснування в Українi соцмереж, контрольованих країною-агресором i активно наповнюваних провокацiйним, шкiдливим, антидержавним контентом! - заявив пан Шкiряк. - Тут не має бути ФСБшних "Вконтактє" i "Однокласнiков", а також Mail.ru! Крапка!
Це позицiя громадянина й патрiота! Йдеться ж про пропагандонське зло в чистому виглядi! Закликаю усiх нормальних i адекватних людей вiдкривати власнi сторiнки у "ФБ", "Твiттерi", "Гуглi"!!! Де завгодно, але тiльки не в соцмережах країни-Мордора!" "Рiч у тому, що росiйськi соцiальнi мережi, якими користуються українцi, є невичерпним джерелом приватної iнформацiї про десятки мiльйонiв наших громадян, - пояснив газеті "Експрес" експерт з iнформацiйних технологiй Максим Саваневський. - Тому заборону доступу до них можна вважати одним з елементiв кiберзахисту держави у вiйнi з Росiєю".

Iрина КОВАЛЕНКО


Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2017/02/26/230085-chomu-neobhidno-zaboronyty-vkontakte

Просмотров: 127


Комментарии

Имя:

code Код:

right