Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 24 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені знайшли пояснення загадковим сигналам з космосу

kosmos-4.jpg

У травні цього року обсерваторія Аресібо в Пуерто-Ріко виявила дивні радіо сигнали, що надходять від червоного карлика Ross 128, що знаходиться на відстані 11 світлових років від Землі. Після ретельного аналізу даних за підтримки інституту SETI, що займається в тому числі і пошуком позаземного розуму, вчені розповіли, що вони вважають джерелом сигналів. І так, це погані новини для мисливців за зеленими чоловічками.

На думку астрономів Аресібо, «сигнали складалися з широкосмугових квазі-періодичних неполяризована імпульсів з дуже сильною дисперсією», і вони досить незвичайні. Дослідники спочатку висунули три найбільш ймовірні пояснення походження сигналів: незвичайна зоряна активність червоного карлика, викиди від інших фонових об'єктів або перешкоди від супутника зв'язку на орбіті Землі.

Вчені проаналізували дані, підкріплені спостереженнями SETI, зроблені за допомогою телескопів Green Bank і Allen, і прийшли до висновку, що дивні сигнали швидше за все були перешкодами від геостаціонарних супутників. Ross 128 знаходиться недалеко від небесного екватора, і на орбіті в цій стороні знаходилися супутники, які передають сигнали в тому ж діапазоні частот, в якому працює телескоп.

Втім, у цього пояснення є недоліки, оскільки воно не пояснює сильну дисперсію сигналу, так що вчені продовжать працювати над пошуком його джерела.

Джерело: Новини Ю

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 41


Комментарии

Имя:

code Код:

right