Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 17 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені НАСА попередили про «повному хаосі» на Землі через 60 років

1500269389_vsemirnij_potop.jpgАмериканський дослідник, який раніше працював в космічному агентстві НАСА, заявив про те, що повний хаос на Землі настане вже через кілька десятиліть, а причиною цього стане підвищення рівня Світового океану, що, в свою чергу, призведе до різних катаклізмів на планеті, повідомляє replyua .net.

За словами вченого, кардинальні зміни на Землі спровокують хаос, і населення стане некерованим. За оцінками експертів, в найближчі десятиліття температура підвищиться на два градуси, при цьому рівень води в морі підвищиться приблизно на 15 сантиметрів. Що стосується Світового океану, то вчені прогнозують підвищення рівня води на цілих два метри, причому в найближчі 60-140 років.

Всі населені пункти, розташовані на узбережжі, будуть повністю затоплені. Наслідки, вважають дослідники, будуть важкими - і з точки зору міграції, і з точки зору економіки. Люди буквально почнуть боротися за виживання. Почнеться масова евакуація, населення кинеться вглиб материків, почнеться дефіцит води і продуктів.

Взято тут

Просмотров: 34


Комментарии

Имя:

code Код:

right