Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 27 март 2017

icon comment 0 Комментариев

У вечірніх новинах на федеральних каналах РФ не згадали про проходять в країні акціях протесту

26 березня в вечірніх випусках новин на федеральних каналах РФ не згадали про мітинги проти корупції, які проходили по всій країні. Про це повідомляє телеканал "Дождь".

Проігнорували протести "Перший канал", НТВ. На сайті "Вістей" була опублікована новина про мітинги, але в випуск новин на телеканалі вона також не ввійшла.

Як зазначає "Дождь" першою згадкою про протести на федеральних каналах стала заява ведучого Володимира Соловйова, яке він зробив в фіналі своєї програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим".

Соловйов зазначив, що неділя "був дуже непростий день в Росії". Він заявив, що вирішив не ставити тему протестів в обговорення, оскільки воно "буде гарячим, але не сутнісними".

На його думку, організатори акції "не борються з корупцією, а намагаються відпрацювати приходять до них гроші або знищити країну".

На закінчення свого монологу Соловйов згадав Революцію гідності в Україні із закликом боротися з корупцією, але "розрізняти справжніх борців від проплачених провокаторів".

26 березня в Москві, а також найбільших містах російського Далекого Сходу і Сибіру пройшли демонстрації з вимогою відставки прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Перед початком акції в Москві затримали її ініціатора опозиціонера Олексія Навального, в ході протесту ще 130 осіб, пізніше - всіх співробітників його фонду. Правозахисники заявили, що поліція Москви затримала близько 800 осіб. Навальний в Twitter повідомив, що правоохоронці затримали близько 1200 осіб, а загальна кількість учасників протесту в 82 містах РФ склало 80 000 чоловік.

Приводом для антикорупційних мітингів послужила публікація розслідування Фонду боротьби з корупцією, який 2 березня опублікував розслідування про "корупційної імперії" Медведєва під назвою "Він вам не Дімон". У фонді стверджують, що прем'єр-міністр і його оточення створили злочинну схему, засновану на благодійних фондах, якими керують друзі, однокурсники і довірені особи глави уряду.

 

Джерело

Просмотров: 17


Комментарии

Имя:

code Код:

right