Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 02 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Росії знадобилися 49 тисяч прапорів для трун

Міноборони Росії оголосило тендер на закупівлю символіки РФ, в тому числі на 49 тис. полотнищ прапора для оформлення гробів на суму 25 млн рублів.

594-e1488458298234.jpg

Всього ж у 2017 році відомство планує витратити до 6,3 млрд рублів на ритуальні послуги: підтримка військових поховань, встановлення надгробків і пам’ятників.

Про це пише російське видання Газета.ru з посиланням на документацію, розміщену на сайті Державні закупівлі.

Як розповіло виданню джерело в одній із силових структур, з ритуальними прапорами і військовими почестями ховають не тільки військовослужбовців, але і цілу низку інших категорій громадян, зокрема працівників МВС.

За його словами, з військовими почестями перезахоранюють також і останки загиблих у Другій світовій.

Відповідно до тендерної документації, переможець конкурсу повинен буде забезпечити доставку ритуальних прапорів до 16 червня 2017 року за чотирма адресами. 22,8 тис. полотнищ мають надійти на склади в Щолково, 8,2 тис. — у Ростов-на-Дону, 15,8 тис. — в Єкатеринбург, а 2,2 тис. — Хабаровськ.

При цьому в перший раз, згідно з сайтом Держзакупівлі, Міноборони централізовано закуповувало полотнища державного прапора РФ для накриття трун в грудні 2015 року. Тоді відомству потрібно було 60 тис. ритуальних прапорів. Закупівля була визнана такою, що не відбулася.

 

Источник

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right