Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 17 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Росія зробила велику дурницю, окупувавши український Крим, - російський політик

Російський політик, член Політичного комітету російської партії «Яблуко» Лев Шлосберг заявив про те, що Росія зробила велику дурницю, окупувавши український півострів Крим.

Про це він сказав в ефірі радіостанції «Ехо Москви», передає Апостроф.

Відповідаючи на запитання слухача, Шлосберг назвав анексію Криму найбільшою дурницею Росії в 21-м столітті.

«Приєднання (анексія - ред.) Криму це небезпечна дурість. Я не знаю, скільки років Денису (автору питання - ред.), Але я припускаю, що він повнолітній чоловік. Денис, розповідаю вам, що, приєднуючи Крим, наша країна порушила два міждержавні договори між Росією і Україною. Один з підписом Бориса Миколайовича Єльцина. Можливо, ви до нього байдужі. А другий з підписом Володимира Володимировича Путіна », - говорить політик.

При цьому він підкреслив, що «недоторканність кордонів України так, як вони сформувалися волею історії, може бути непередбачувано, але саме так в 1991 році, ми пообіцяли Україні двічі, поставивши підпис президента і друк держави російського. Це не жарти".

У той же час Шлосберг нагадав, що в лютому 2014 року російські збройні сили штурмом взяли парламент республіки Крим: «Штурмом. Зібрали депутатів. Вимкнули трансляцію і під дулом автомата спонукали тих людей, хто був в залі, а їх було менше 50-ти з 100, тобто в залі навіть не було кворуму. Відправити у відставку законний уряд Криму і поставити пана Аксьонова ». Також політик згадав, що тоді був під дулами автоматів призначений референдум.

 

Джерело

Просмотров: 19


Комментарии

Имя:

code Код:

right