Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 11 май 2017

icon comment 0 Комментариев

Рекламні компанії стежать за нами через наші смартфони

Те, про що ми зараз розповімо, швидше за все, вам не сподобається. Сучасні Android-смартфони можуть стежити за користувачем і слухати все, що відбувається навколо. Це не секрет.

А що, якщо ваш смартфон перевіряє, чи слухаєте ви ту чи іншу рекламу і відправляє ці дані тим, хто цю рекламу створює?
На жаль, це дуже і дуже ймовірно. Існує компанія, яка цим займається, і більше 200 Android-додатків, які порушують вашу конфіденційність.

Компанія Silverpush розробила технологію моніторингу для рекламної індустрії. Суть в тому, що в рекламних роликах програються ультразвукові маячки, які не помітні для людського вуха, але можуть бути зафіксовані за допомогою мікрофона, наприклад, за допомогою мікрофона смартфона.

Маячки програються на частоті від 18 до 20 кГц, коли ви дивитеся або слухаєте рекламу.
Додаток на вашому телефоні чує їх і повідомляє в Silverpush про той факт, що реклама була вами прослухано. Але хто стане ставити такий додаток на свій смартфон?

Дослідники з німецького технічного університету в Брауншвейгу виявили програмне забезпечення від Silverpush в 234 додатках для Android.

Ці додатки встановили вже кілька мільйонів разів, і вони приховано слухають все, що відбувається навколо вас. У 2015 році таких програм було всього 5, але, здається, ідея сподобалася рекламникам.

Додатки не просто слухають, намагаючись вловити ультразвукові маячки. Вони передають провайдеру інформацію про прослуханої рекламі і про користувача, що дозволяє краще вивчити аудиторію і охоплення реклами. Зрозуміло, все це робиться без дозволу користувачів.

Вам варто знати, що активісти в питаннях захисту цивільних прав всіляко засуджують дії Silverpush. Антивірусна програма Avira класифікує їх софт як шкідливий.

На жаль, експерти відмовилися опублікувати список стежать додатків, однак вони повідомили, що деякі з додатків випущені відомими компаніями. Здається, потрібно бути обережніше не тільки у виборі виробника смартфона, але і у виборі додатків.

 

Взято з androidinsider.ru

Просмотров: 25


Комментарии

Имя:

code Код:

right