Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 19 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Новий додаток Google дозволяє батькам стежити за тим, як їх дитина користується смартфоном

Всі, у кого є діти, швидше за все не раз давали їм в руки свої смартфони або планшети - наприклад, щоб пограти або виконати домашнє завдання.

З метою спростити життя батькам Google представила новий додаток, що дозволяє з легкістю контролювати дії, які діти роблять за допомогою мобільних пристроїв.Втім, додаток Family Link направлено більше на дітей зі своїми власними пристроями на базі Android.

Дорослий повинен встановити програму на свій телефон, створити через неї облікового запису Google для своєї дитини і ввести дані на пристрої, який він збирається контролювати.

Поки доступ до додатка можна отримати тільки за запрошенням, тільки в США і тільки тим, чиїм дітям ще не виповнилося 13 років. До того ж пристрій дитини має працювати як мінімум на Android 7.0, однак батькам досить мати смартфон або планшет на базі Android 4.4.Коли настройка проведена, батьки отримують можливість блокувати певні додатках на пристроях своїх дітей, а також запобігати скачування тих чи інших програм.

Також можна переглядати список найбільш часто використовуваних дитиною програм за місяць або за тиждень.
Батьки можуть вибирати час відходу дитини до сну, в яке телефон повністю блокується до ранку. В якості альтернативи доступна функція, що дозволяє вибрати кількість годин, відведених дитині на використання пристрою за один день.

Family Link сильно нагадує представлену ще з виходом Android 4.3 функцію Restricted Profiles. Однак вона доступна тільки на планшетах і спрямована саме на ті пристрої, які даються дітям в руки на час.
«Ми тільки починаємо, і ми будемо просити батьків, які використовують Family Link, ділитися відгуками про те, як поліпшити проект, перш ніж додаток стане широкодоступними», - сказав віце-президент по розробці Google Павні Діванджі (Pavni Diwanji).

Джерело

Просмотров: 18


Комментарии

Имя:

code Код:

right