Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 25 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Чашка кави в день продовжує життя на 9 хвилин

direct-10-32.jpg

Відразу два дослідження прийшли до висновку про те, що вживання кави подовжує життя. Виявилося, що чашка кави в день збільшує тривалість життя, в середньому, на 9 хвилин.

В останні роки відразу кілька авторитетних наукових досліджень прийшли до висновку про існування несподіваних переваги для здоров'я людини від вживання кави. Ряд цих переваг був пов'язаний і з скороченням ризику передчасної смерті. Два нових дослідженнях, включаючи і найбільше з усіх проведених по даному питанню, показали, що навіть одна чашка кави в день знижує небезпеку передчасної смерті по будь-якої причини і істотно зменшує ризик відходу з життя через травних проблем. Вживали по 350 мл кави щодня люди скорочували ризик передчасної смерті на 12% протягом 16 років, а три чашки кави зменшували цю небезпеку на 18%. Вчені з Кембриджського університету в зв'язку з цим підрахували, що стандартна чашка кави щодня збільшує тривалість життя чоловіка на три місяці, а жінки - на місяць.

Іншими словами, одна чашка кави в день дозволяє чоловікам прожити на 9 хвилин довше, а жінкам - на три хвилини. Вчені з Імперського коледжу Лондона і Університету Південної Каліфорнії, які проводили обидва дослідження, заявили про те, що захисний ефект кави біологічно можливий, оскільки цей напій містить антиоксиданти і зміцнюють здоров'я компоненти, що борються з резистентністю до інсуліну, що зменшують рівень запалень і поліпшують роботу печінки. Вчені підкреслюють, що якщо люди люблять пити каву, то їм слід продовжувати це робити, а якщо вони не є прихильниками цього напою, то потрібно задуматися про те, щоб почати його пити.

Кава містить безліч антиоксидантів і фенольних компонентів, що грають важливу роль в профілактиці раку. Хоча в дослідженнях не сказано, які саме хімічні речовини в кави мають ефект еліксиру життя, поза всякими сумнівами даний напій може бути частиною здорової дієти і способу життя.

Джерело: Новини Ю

Просмотров: 42


Комментарии

Имя:

code Код:

right