Вольногорск

информационный


left

icon user Вольногорские сплетни 18 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Аналіз ДНК показав, що стародавні паракасци з Перу були людьми

1489842106_analiz-dnk-pokazal-chto-drevnie-parakascy-iz-peru-ne-byli-lyudmi.jpg

Черепа з неприродно витягнутою формою, виявлені в Перу археологом Хуліо Тельйо, не належать людям. Такий висновок було зроблено вченими після проведення аналізу ДНК дивних останків.

У великому некрополі з 300 похованнями, віком не менше трьох тисяч років, були виявлені черепи витягнутої форми, що належали представникам древньої культури Паракас.

Черепа з подібними формами вже траплялися археологам в Мексиці, Єгипті, Сирії. Але загадка була розгадана вченими. Як виявилося, у окремих народів існував дивний звичай - деформувати череп. Обсяг мозку при цьому залишався незмінним. Однак обсяг мозку черепа паракасца на 25% перевищував середньостатистичний і був на 60% важче.

У 2014 році вчені провели аналіз ДНК останків паракасцев. Експертиза показала наявність мітохондріальних ДНК з мутаціями, не властивими людині і приматів. Тобто дивні черепа належали не людям. З цього випливає висновок, що 3 тис. Років тому в Перу довгий час жило плем'я людиноподібних істот, біологічно не пов'язаних з людиною. Вчені не виключають, що ними могли бути інопланетяни.

Джерело

Просмотров: 21


Комментарии

Имя:

code Код:

right